Spoštovani starši in učenci!

Šolsko leto se s hitrimi koraki približuje koncu. S skupnimi močmi vseh nas, učencev, staršev in zaposlenih, smo ga uspešno pripeljali do konca. Ob tem bi rada izrazila hvaležnost za pomoč, strpnost in sodelovalno noto pri premagovanju izzivov, ki jih pred nas prinaša šolski vsakdan. Hvala vsem in vsakemu posebej.

Zadnji šolski dan, ki bo v ponedeljek,  24. 6. 2024, bomo zaključili po drugi šolski uri, ki ji bosta sledila malica in odhodi avtobusov. Prvi avtobus bo izpred šole proti Svetemu Juriju odpeljal ob 9. 30 uri, se vrnil do šole ter ob približno 9.55 uri odpeljal v smeri Dobovca.

Ta dan v šoli ne bo kosila in podaljšanega bivanja, saj želimo, da uspešno zaključeno šolsko leto učenci praznično proslavijo s svojimi najbližjimi.

V času poletnih počitnic pa vam želim, da so dolge, sproščene in polne druženja s tistimi, ki jih imate radi.

Počitniški pozdrav.

Ravnateljica Alenka Virant, prof.